Jayeshbhai Jordaar

जयेशभाई जोरदार
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Jayeshbhai Jordaar
96 izlenme
Jayesh, kızı Siddhi’nin doğumundan kısa bir süre sonra tekrar hamile kalan karısı Mudra ve kızıyla beraber yaşıyor. Eşi Mudra erkek çocuğu istediği için birkaç hamileliğini kız çocuğu olduğundan dolayı sonlandırmış ve kürtaj olmuştur. Jayesh’in anne ve babası gelinlerinin erkek çocuğu dünyaya getireceklerine hala inancı olduğundan sabırla bekliyorlar. Yerel halkın erkek çocuğu doğurmak hakkındaki düşünceleri de aileyi oldukça etkiliyor elbette. Erkek çocuğunun mirastaki yeri büyük olduğundan erkek çocuğunun miraslarını daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyorlar. Fakat bir sorun var ki Murda’nın sağlık durumu kötüye gitmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.