Jawbone

Jawbone
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Jawbone
161 izlenme
Jimmy McCabe bir zamanların korkulan bir boks şampiyonudur ancak hızlı yaşamaya dayanamayan Jimmy yavaş yavaş formdan düşmeye başlamış ve kısa süre içinde de şampiyonluğunu kaptırmıştır. Daha sonrasında iyice dibe vuran Jimmy kurtuluşu bir zamanlar kendisini eğiten ve hep yanında olan boks ailesine dönmekte bulur. Küçük bir boks kulübünde kulübün sahibi Bill, köşe koçu Eddie ve organizatör Joe isminden oluşan bu üçlüye yeniden dönen Jimmy şimdi sıfırdan başlayıp yeniden eskisi gibi büyümek zorundadır. Fakat Jimmy saygın ismini korkulur tavrını kaybetmiştir bu yüzden de öncelikle halkın ona yeniden saygı duymasını sağlamalıdır. Ancak bu sandığından çok daha meşakatli bir yoldur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.