Ivy + Bean: Doomed to Dance

Ivy + Bean: Doomed to Dance
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ivy + Bean: Doomed to Dance
100 izlenme
Online film keyfine doyamayacağınız Ivy ve Bean’in yolculuğunu ailecek mısırınızı keyifle yerken izleyebilirsiniz. Eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Ivy ve Bean birbirine sıkıca bağlı iki dost olan iki küçük kızdır. Tüm günlerini kılıç savaşlarıyla geçirebilecek olan bu ikili oyunlarını bir de kendi yarattıkları kostümleriyle taçlandırarak eğlenceli dakikalar geçirirler. Ivy’nin annesi bu çılgın ikiliyi bir bale kursuna yazdırma fikrinde bulunur. Fakat Bean’in annesi bu fikre çok sıcak bakmasa da tek bir şartla kızına izin verir. Peki bu şart ne? İkiliyi neler bekliyor?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.