Interceptor

Interceptor
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Interceptor
JJ Collins, yüzbaşı rütbesinde bir askerdir. Ancak hiçbir suçluluğunun olmadığı halde bir iftiraya uğrar. Böylece Pentagon'daki işinden kovulur. Buradan sürülerek Pasifik Okyanusu'nun derinliklerine yakın bir bölgede birçok kişinin bilmediği bir nükleer füze savunma üssüne getirilir. Bir süre sonra yeni işe başladığı bu üsse bir saldırı düzenlenir. Collins, hemen olaya el atar. Ancak karşısında Alexander Kessel adında güçlü bir rakip bulunmaktadır. Şimdi Alexander Kessel ve ekibinin saldırılarına karşı koyup üssü korumak zorundadır. Ancak bu mücadele asla kolay olmayacaktır. Peki Collins bu mücadeleden galip olarak çıkmayı başarabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.