Incoming

Incoming
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Incoming
Ağırlıklı olarak Doğu Avrupa kökenli insanların oluşturduğu WolfPack Terör Örgütü Londra’da bulunan tarihi Big Ben Saat Kulesi’ne bir terör saldırısı düzenler. Yakalanan örgüt üyeleri özel donanımlı bir cezaevine nakledilir. İşlevini tamamlamış olan uluslararası uzay istasyonu azılı teröristler ve ağır suçlular için bir cezaevine dönüştürülmüştür. Mahkumlar kadar sert olan gardiyanlar burada, buraya özgü kanunlarını uygulamaktadır. Acımasız gardiyan Kingsley (Lukas Loughran) işkence konusunda uzman bir isimdir. Sistematik olarak mahkumlara işkence yapmaktan zevk alan bir karaktere sahiptir. Şimdiye kadar lideri belli olmayan WolfPack Örgütü'nün başındaki isme ulaşmak için özel bir çara sarf etmektedir. Burada mahkum olarak bulanan WolfPack üyelerinin birbirinden haberi yoktur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.