In the Footsteps of Elephant

In the Footsteps of Elephant
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
In the Footsteps of Elephant
81 izlenme
Film zorlu bir belgesel konusu olan filleri çekmeyi anlatmaktadır. Bu belgesel filmi çekilirken filmi çeken ve orada çalışan herkesin yaşadığı zorlukları konu alan belgesel film ekibin sırayla ne yapacaklarını ve nasıl yapacaklarını anlatmaktadır. İlk olarak ekip tüm bu malzemeleri bir şekilde toplamalı ve çekimin yapılacağı yer kadar taşımalıdır. Sıcakta yaşayan bu hayvanları çekmek, sineklerle baş etmek ve dahası ekibi oldukça zorlu bir parkur beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.