In Her Hands

In Her Hands
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
In Her Hands
19 izlenme
Wfilmizle farkıyla sizlere sunulan ve sitemiz üzerinden 4k formatında izleyebileceğiniz bu etkileyici yapımda Zarifa’nın yaşadıkları anlatılmaktadır. Zarifa 26 yaşında bir kadın olmasına rağmen Afganistan’da belediye başkanı olduğunda ülke yerinden oynamıştır. Onun bir kadın oluşu bir kenara ülkedeki en genç belediye başkanı olma ünvanını taşıması, karşısına zor kararlar vermesi gerekeceği olayların çıkması her şeyi bir anda tersine dönüştürür. Zarifa hayal ettiği şeyle gerçeğin birbirinden ne kadar uzak olduğunu anlar.
Oyuncular:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.