I’m Charlie Walker

I'm Charlie Walker
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
I’m Charlie Walker
80 izlenme
1971 yılında yaşanan gerçek bir felaketi ve sonrasında bir girişimcinin inanılmaz cesareti ve azmini anlatan filmde Charlie Walker bir girişimcidir. Ancak bu sıralarda San Francisco sahilinin açıklarında iki petrol tankeri çarpıştığında ortaya da milyonlarca galonluk bir kirlilik felaketi çıkmıştı. Bu sırada Charlie hem sahili kurtarmak hem de başarılı bir anlaşmaya imza atmak için kollarını sıvadığında siyahi kişiliğinin yine kendi önünde bir engel oluşturduğunu fark etmişti. Ancak Charlie her şeye rağmen hem sahili kurtarmaya hem de işini elinde tutmaya kararlıydı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.