İkizler Projesi – Project Gemini

Звёздный разум
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
İkizler Projesi – Project Gemini
247 izlenme
IMDb: 3.6
Dünya gelecekte artık kendini uzaya ve uzayın keşfine adamıştır ancak bu durum beraberinde sadece felaketi getirecektir. Çünkü bu uzay araştırmaları insanoğlunun uzaktaki bir gezegeni keşfetmesine ve bu gezegende araştırma yapabilmek adına bir de uzayın olası her bölgesinde uzay üsleri kurmalarına neden olmuştur. Titizlikle yürütülen çalışmalar sonunda meyvesini verir ve insanoğlu hiç beklemedikleri bir sinyal ile ansızın karşılaşırlar. İnsanların aldığı bu sinyal tam da uzaktaki gezegenden gelmiştir ve insanlar bu gezegende ileri seviyede bir yaşam olduğunu düşünmektedirler. İnsanoğlunun geleceği için yararlı olabilecek bir iletişimin kurulacağı düşünülürken bu sinyalle insanoğlu benzeri görülmemiş tehlikelere girecektir. Bu sinyal tam olarak nereden gelmiştir? Sinyali gönderenler tam olarak nerededirler ve amaçları nedir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.