İkiz

The Twin
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
İkiz
273 izlenme
Rachel ve Anthony evli çifttirler ve onlara dünyaları veren ikiz çocukları vardır. Ama bir gün çocukların birisi korkunç bir kaza geçirir ve sonuç olarak hayata veda eder. Bu Rachel ve Anthony’i ağır bir şekilde sarsar. İkisi de uzun süre kendilerine gelemezler. Sonunda hayatta olan diğer çocukları Elliot için yaşamaya karar veren çift yepyeni bir hayat kurmaya karar verirler. Buna da bulundukları yerden taşınarak başlarlar. Rachel ve Anthony oğulları Elliot’u alıp şu an yaşadıkları yerden çok uzağa, dünyanın bir diğer ucuna İskandinav ‘da bulunan bir bölgeye taşınırlar. Burada geçirdiği süre boyunca Rachel bilmediği bazı gerçekleri öğrenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.