İğne İplik

सुई धागा
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
İğne İplik
265 izlenme
IMDb: 6.8
Mauji çocukluğu normal bir ailede geçmiş ve dürüst,çalışkan, öz saygısı olan biridir. Görücü usülü karısı Mamta ile evlendirilir. Mamta ve Mauji kısa bir süre içinde birbirlerinle uyum yakalamış ve mutlu bir hayat sürmektedirler. Değişen çağ koşulları maddi olanakların yetersizliği gelecek kaygısını da peşinde getirir. Önceleri bir konfeksiyon firmasında işe giren kahramanımız bir çok sorunla karşılaşır.Patronu işçilerine gün geçtikçe zorba bir şekilde davranıyor saygı sınırlarını aşıyordur.Mauji’nin yaşadığı bu sıkıcı durumlar onu yeteneği ve tutkusu olan terzilik mesleğine yöneltir ve yükselmek ister.Zorlu bir dizi girişimcilik faaliyetlerinin ardından emeline ulaşır ve başarır.Yeteneği ve bu dürüstçe çabaları taktir edilir.Artık mesleğinde uluslar arası tanınmış bir kişi olarak bahsedilir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.