Hustle

Hustle
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Hustle
231 izlenme
Yurtdışında zorlu bir geçmişe sahip, hayatında bir kez karşılaşılabilecek bir oyuncuyu Madrid’in dışındaki bir parkta oynarken tesadüfen görüp keşfettiğinde çok heyecanlanır. Şanssız basketbol gözlemcisi, ekibinin onayı olmadan fenomeni her ne kadar riskli olsa da Amerika'ya getirmeye karar verir. Her şeye rağmen, NBA'de başarılı olmak için gerekenlere sahip olduklarını kanıtlamak için son bir şansları vardır ve Stanley her ikisinin de başarabileceğine inandığı için Bo'yu, NBA'e hazırlamayı kendine görev edinir. Profesyonel basketbol avcısı Stanley Beren bu zorlu yolculukta tek başınadır ve tüm zorluklara karşı göğüs gererek yoluna devam etmekte kararlıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.