Hunt | Heon-teu

헌트
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Hunt | Heon-teu
73 izlenme
2022 Güney Kore filmlerinde en çok ilgi gören filmler arasında olan Heon-teu filmi, 1980'de Başkan Park, CIA tarafından suikaste uğradığında ordu Güney Kore'de iktidara geri döner. Kuzey Kore bunu gelecekteki bir saldırı için bir fırsat olarak görür ve casuslarından birini oraya gönderir. İki kıdemli Güney Koreli güvenlik görevlisi, Park Pyeong-Ho ve Kim Jung-Do, bir casus bulmakla görevlendirilir. Soruşturma sırasında iki ajan, ülke tarihini altüst etmekle tehdit eden zor sırları keşfeder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.