Hot Dog

Hot Dog
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Hot Dog
215 izlenme
Theo ve Luke bambaşka iki karaktere sahip ve anlaşması birbirinden tamamen farklı yapıda olan iki polis memurudur. Fakat büyük bir iş bu birbirine zıt olan ikiliyi yeniden bir araya getirecektir. Büyükelçinin kızının kaçırılması olan bu olay ülkede büyük bir yankı uyandırır. Şimdi, Theo ve Luke 'u sıkı ve tehlikeli bir mücadele beklemektedir. Çünkü bu kaçırılma mevzusu küçük ve sıradan bir olay değildir ve yalnızca para karşılığı kızı bırakacak gibi gözükmemektedirler. Peki bitirim ikili bu tehlikeli görevi yerine getirip işi bitirmeyi ve büyükelçinin kızını sağ salim ele geçirmeyi başarabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.