Hırsızlar Ordusu

Army of Thieves
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Hırsızlar Ordusu
235 izlenme
IMDb: 6.4
Orijinal adı Army of Thieves, Hırsızlar Ordusu adıyla seyirci ile buluşmayı bekliyor. Aksiyon alanında adını altın harflerle yazdırmaya hazırlanan filmin hazırlık süreci de devam ediyor. Ölüler Ordusu filminin öncesini anlatan film Ölüler Ordusu ile seri oluşturuyor denebilir. Filmin konusuna geldiğimizde; ölüler ordusundaki zombi saldırılarının başlarını ve bu saldırılar öncesine kadar kendi halinde olan bankacı bir kadının bir soygun gerçekleştirmesi amacıyla şehrin en çok aranan suçlularının arasına dahil olmasını konu alıyor. Gizemli kadın tarafından şehrin en önemli kasalarını soyması için tehlikeli ekibin içine alınan banka memuru Dieter’ın başından geçenler filmin ana konusu oluyor. Filmin ABD ve Almanya ortaklığında çekilmesi sayesinde film içinde hem Alman hem Amerikalı oyuncuların olduğu zengin bir gösterim oluyor. Filmin yönetmenliğini Alman yönetmen Matthias Schweighöfer üstlenirken filmin senaristi olarak Shay Hatten bizi karşılıyor. Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee gibi ünlü oyuncuların filmde yer alması filme duyulan heyecanı arttırıyor.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.