Hırçın Kız

Poskromienie złośnicy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Hırçın Kız
86 izlenme
Wacus ve Jedrus sürekli birbirleri ile didişen kuzenlerdir ve tek ortak noktaları ise sahip oldukları arazidir. Bir gün bir şirket arazilerine karşılık yüklüce bir miktar teklif ettiğinde Wacus ve Jedrus ilk defa bir konuda anlaşırlar ve bu konu da arazilerini bu şirkete satmaktır. Fakat ortada ufak bir problem vardır bu da Jedrus’un kız kardeşinin de bu arazinin ortaklarından birisi olmasıdır. Fakat bu kuzen yaşadığı Chicago’dan döndüğünde arazisinin kendisinde olan kısmını kesinlikle satmayacağını açıkça belirttiğinde Wacus ve Jedrus başta ne yapacaklarını bilemezler ancak damarlarında dolandırıcı kanı olan Wacus ve Jedrus sonunda kuzenlerine arazisini sattırmak için hiç de hoş olmayan bir oyun düzenlemeye karar verirler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.