Her Smell

Her Smell
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Her Smell
240 izlenme
Becky Something bir zamanlar yani 90'lı yıllara damgasını vurmuş bir rock stardır. Yine Becky gibi aynı dönemde şarkı listelerinin başını çeken ve birkaç kadının oluşturduğu She grubu da o döneme damgasını vurmuştur. Ancak yıllar sonra bu parlayan yıldızlar söner ve artık müzik dünyasındaki ünlerini kaybederler. Aslında yalnızca ünlerini değil, müzik sektörüne karşı kendi içlerindeki hevesleri de kaybetmişlerdir. Haliyle maddi gelirleri de ellerinden gitmiştir. Artık hepsi ufak tefek işlerde çalışarak gelirlerini sağlamaya başlamışlardır. Yıllar sonra grubu tekrar kurma fikri gündeme gelir. Ancak değişen müzik kültürü ve yeni nesli oluşturan gençlerin tarzının onlara pek uymaması kafalarında soru işareti yaratmaktadır. Becky, artık alıştığı sıradan hayatla, eski ünlü hayatı arasında birtakım sorgulamalara başlar. Şimdi grubu tekrar kurmak için, gerekli olan gücü ve enerjiyi kabuğuna çekilerek kendi içinde bulmaya çalışacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.