Her Şey Yolunda

Tout s’est bien passé
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Her Şey Yolunda
198 izlenme
Emmanuelle çok sevdiği babasının felç geçirdiğini duyduğunda dünya başına yıkılmıştır. Ancak 85 yaşındaki babası Andre bu felç olayını aşırı derecede ciddiye almıştır. Andre doktordan bundan sonrasının iyileşmeyeceğini daha da kötüye gideceğini duyduğunda ötanazi hakkını kullanmaya karar verir. Fakat ötanazi İsviçre dışında kendi ülkesinde uygulanması yasak olan bir işlemdir. Bu yüzden de Andre onu çok seven kızı Emmanuelle’den kendisine ötanazi yaptırmasını ister. Ancak Emmanuelle böyle bir olaya henüz hazır değildir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.