Her Çocuk Özeldir

तारे ज़मीन पर
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Her Çocuk Özeldir
170 izlenme
Sekiz yaşındaki Ishaan Awasthi zengin hayal dünyası ile yetişkinlerin dünyasında takdir edilmeyen bir çocuktur. Ebeveynleri için Ishaan’ın iyi bir çocuk olması sadece ev ödevlerini düzgün yapması, başarılı okul notları ve düzenli bir öğrenci olması ile mümkündür. Okulda verilen eğitimi doğru dürüst alamıyordur. Ishaan için pek parlak görünmeyen okul hayatı anne ve babasının artık dur demesiyle yatılı bir okula kaydırılır. Ishaan ailesi tarafından daha disiplinli bir eğitim için yatılı okula verildiğinde de değişen bir şey olmaz üstelik bir de üzerine aileden uzak kalma travması eklenir. Ishaan için zor günler böyle geçerken okula yeni bir sanat öğretmeni gelir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.