Hayaller Diyarı

Slumberland
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Hayaller Diyarı
34 izlenme
Wfilmizle'nin sizleri Slumberland'in büyülü dünyasına götürdüğü filmde Nemo isimli genç ve akıllı bir kızın babası ansızın denizde kaybolur. Babasının kaybolmasının ardından amcası Philip ile yaşamak zorunda kalan Nemo'nun hayatı adeta alt üst olur. Yeni hayatına alışmaya çalışan Nemo için günler gündüz okuldan ve geceleri yeni arkadaşı Flip ile Slumberland isimli harika bir fantastik dünyaya yaptığı gezilerden ibarettir. Slumberland'in büyülü dünyasına kapılan Nemo, bu fantastik dünyada dolaşırken denizde kaybolan babası Peter'ı da bulmak ve ona tekrar kavuşmak için uğraşacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.