Hatıra Kutusu

Memory Box
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Hatıra Kutusu
172 izlenme
Maia kızı Alex ile birlikte Noel zamanına hazırlanırken hiç beklemediği bir hediye alır. Bu hediye genç anneye uzaklardan Beyrut’tan gelmektedir. Bu hediyenin içinde ise Maia’nın gençlik döneminde yaşamış olduğu bir ilişkinin anıları bulunmaktadır. Paketi gören Maia adeta şok olmuştur ve bilinmeyen bir sebeple de paketi incelemeyi istemez. Annesinin bu tuhaf tavrının nedenini merak eden Alex ise annesinden habersiz bir şekilde kutuyu açar ve annesinin her kesten sakladığı geçmişi ile yüzleşir. Bakalım Alex annesi hakkında neler öğrenecektir?
Yapım Yılı:
Ülke: , , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.