Hatıra: 2. Bölüm

The Souvenir: Part II
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Hatıra: 2. Bölüm
198 izlenme
Bir sinema öğrencisi olan Julie Harte çekici olduğu kadar manipületif olan bir erkek arkadaşı vardır. Bir uyuşturucu bağımlısı olan bu adam, ilişki içerisindeyken Julie’nin ara sıra rahatsız olmasına neden olmaktadır. Fakat günün birinde eroinden dolayı hayatını kaybeden bu adam, Julie’nin büyük bir şok yaşamasına neden olacaktır. Olayın şokunu bir süre atlatamayan genç kadın, kendisini derin bir yas sürecine bırakır. Bir süre sonra artık kendi hayatına bakması gerektiğini fark eden Julie, kariyerine odaklanarak geleceğini tasarlamak ister. Bu yolculuğun başında ise erkek arkadaşının trajik ölümünü konu alan mezuniyet projesi olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.