Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Harry Potter and the Order of the Phoenix
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı
191 izlenme
Privet Drive’da geçen buruk bir yazın ardından Harry, beşinci yılı için Hogwarts’a dönmeye hazırdır. Bu sırada büyücülerden çok azı Harry’nin söylediklerine inanmakta ve Lord Voldemort’un geri döndüğü söylentilerine kulak asmaktadır. Sihir Bakanı ise bu söylentileri Hogwarts’ın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin yerine geçmek için uydurduğunu düşünerek Hogwarts’a bir müfettiş olarak fazlasıyla sinir bozucu bir kadın olan Dolores Umbridge’i atar. Bu sırada Hermione, Harry’e kendisinin yanında olan öğrencilerle birlikte küçük bir ordu kurarak Voldemort’a karşı yaklaşan savaşta nasıl kendilerini savunabileceklerini öğretmesini önermiştir. Harry’nin önderliğinde İhtiyaç Odası’nda çalışmalara başlayan ekip, bir süre sonra Umbridge tarafından açığa çıksa da; asla vazgeçmeyeceklerdir. Sirius Black’in Bellatrix Lestrang tarafından öldürülmesinin ardından ortaya çıkan Voldemort herkes tarafından görülecek ve büyük bir felaketin habercisi olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.