Harry Potter 4 Ateş Kadehi

Harry Potter and the Goblet of Fire
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Harry Potter 4 Ateş Kadehi
201 izlenme
Arkadaşlarıyla beraber geçirdiği güzel bir tatilin ardından Hogwarts’taki 4. Yılına başlayacak olan Harry, okulun ilk günü kendisine Deligöz denen Alastor Moody adında yeni bir Karanlık Büyülere Karşı Savunma öğretmeninin olduğunu öğrenir. Harry, yakında düzenlenecek olan en prestijli büyücü turnuvası olan Üçbüyücü Turnuvası’na adını yazmamasına rağmen, gizemli bir şekilde seçildiğini öğrenir. Bu sırada Karanlık Lord’un yoldaşları; Quiddicth Dünya Kupası’nda karanlık simgelerini gökyüzüne işaretleyerek, Voldemort’un yaklaşmakta olduğunu belirterek tüm büyü dünyasının korku içine girmesine neden olur. İstemeden de olsa turnuvaya katılmak zorunda olan Harry, dostları sayesinde atlattığı birçok görevin ardından arkadaşı Cedric ile turnuvanın son aşamasına gelerek burada Voldemort ile karşı karşıya gelir. Cedirc’in gözlerinin önünde ölümünü gören Harry, Voldemort’la savaştıktan sonra geri dönerek Voldemort’un yeniden ortaya çıktığını söylese de, kimseyi kendisine inandıramaz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.