Harry Potter 2 Sırlar Odası

Harry Potter and the Chamber of Secrets
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Harry Potter 2 Sırlar Odası
193 izlenme
Hogwarts’taki ilk yılını büyük bir macerayla bitiren Harry, yaz tatilini Muggle olan Dursley’lerin yanında geçirmektedir. Kendisine olan kötü davranışları devam eden teyzelerinin yanından bir an önce gitmek isteyen Harry, Hogwarts’a yeniden dönebilmek için gün saymaktadır. Fakat bir akşam Harry’nin odasında beliren Dobby adında bir ev cini, ona Hogwarts’a giderse büyük bir tehlike yaşayacağını söyler. Bir taraftan Dursley’ler tarafından da eve kapatılan Harry, bunların hiçbirine aldırmadan Hogwarts’a yeniden gitmeye kararlıdır. İkinci senesinde Quidditch takımına seçilen Harry, babasının yeteneğinin kendisine de geçtiğini herkese göstermiştir. Bir gün Harry’nin bulmuş olduğu bir günlük ile konuşabilmesi; ürpertici olayları beraberinde getirecektir. Günlüğün sahibinin Tom Riddle yani Lord Voldemort olduğunu öğrenen Harry; Sırlar Odası’nda bir basilisk ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.