Happy Birthday

Happy Birthday
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Happy Birthday
4k formatlı film lüks bir otelde yaşananları konu almaktadır. Bu lüks otelde verilen bir doğum günü partisi ve bir komplo iç içe girmiş bir durumda olduğunda işler bir anda tersine döner. Her şey iç içe girmişken uyumsuz tiplerden oluşan bir grup olayların daha da garip bir hale gelmesine neden olur. Bunun yanında ise bakan tarafından onaylanan ve yeni kabul edilen silah yasasının sonuçlarıyla başa çıkmak zorunda kaldıklarında olaylar ilginç bir hal alır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.