Happily

Happily
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Happily
94 izlenme
IMDb: 5.3
Happily konusu, Tom ve Janet uzun yıllardır evli olan çifttir. Fakat bu uzun yıllar onların aşkından ve tutkularından bir şey götürmemiştir. Aşkları hala tazedir. Bu doyumsuz aşkları tam 14 yaşındadır. Yıllardır evlililerdir ve hala romantizm devam etmektedir. Birbirilerine dokunmadan duyamayan âşıklar, nadiren kavga ederler ve bu uzun soluklu aşkları herkes tarafından kıskanılır. Harika yaşamları, muhteşem evleri ile hem başarılı hem de aşıklardır. Bu kadar başarı ve aşk dikkatleri üzerine çeker. Artık yakın arkadaşları yakın arkadaşları değildir. Onları kıskanır. Artık arkadaşlarının samimiyetinden şüphe etmeye başlar. Ancak bir yabancı Janet ve Tom’un ilişkisi müdahale eder ve aksiyon başlar. Happily, mutlu evliliğin sırlarını ve insanların gerçek yüzünü ortaya çıkartan bir filmi konu alıyor. İzlerken keyif alacağınız ve sırrılar öğreneceğiniz bir filmdir. Romantik komedi ve dram türüne farklı bakış sunar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.