Habis

Malignant
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Habis
365 izlenme
IMDb: 6.3
Koruyucu bir aile tarafından evlatlık alınmış bir kadının, trajik geçmişinden kaynaklanan, korkunç hayaller görmesini ve bu hayallerin gerçeği işaret ettiğini anlatan Malignant (Habis), 2021 yapımı bir korku, suç ve gizem filmidir. James Wan’ın yönetmen koltuğunda olduğu 4k formatlı filmin başrolünde Madison Mitchell isimli karakter yer alır. Madison Mitchell karakterini Annabelle Wallis isimli oyuncu canlandırır. Madison, bir ilişki içerisindedir. Normal ve Madison’un istediği gibi ilerleyen bu ilişki, bir noktada, Madison’un hiç tahmin etmeyeceği şekilde tepetaklak olmaya başlar. Madison, bu ilişkiden bir çocuk beklemektedir. Fakat Madison’un sevgilisi, Madison’un hayalindeki baba adayı değildir. Madison’un sevgilisi, şiddet takıntısı olan, kendisini kontrol edemeyen bir psikopattır. İkilinin tartıştığı bir günde, sevgilisi Madison’u sertçe iter. Bunun üzerine Madison kafasını çarpar ve kafatasını çatlatır. Madison, kendisini kurtarabilmek amacıyla bir odaya girer ve kapısını da kitler. Madison’un sevgilisi, öfkeyle, odaya girmeye çalışır fakat Madison kapıyı açmamakta kararlıdır. Bir süre sonra, Madison, kendinden geçer. Madison tekrar kapıyı açtığında, sevgilisini trajik bir biçimde ölmüş olarak bulur. Bu noktadan sonra Madison’un hayatı eskisi gibi kalmayacaktır. Sevgilisinin ölümüne sebep olan korkunç cinayet, Madison’un peşini bırakmaz. Madison, birçok farklı cinayet içeren kabuslar görmeye başlar. Çok geçmeden Madison, bu kabusların sadece hayal gücünün birer ürünü olmadığını anlar. Bir gün Madison, televizyonda bir kadının öldürüldüğü haberini izlemektedir. Bu olay Madison için oldukça çarpıcıdır çünkü kadın, tıpkı Madison’un kabusunda gördüğü gibi katledilmiştir. Bu sırada, Madison’un sevgilisinin ölümü de bir dedektif tarafından araştırılmaktadır. Dedektif, Madison’dan şüphelenerek Madison’u takip etmeye başlar. Fakat Madison’un gördüğü herkes, ölmektedir. Madison, bütün bunlara katlanamaz ve annesinin evine gider. Yıllarca biriktirdikleri anıların arasında kaybolan Madison, çocukluk travmalarını su yüzüne çıkarır. Madison, çocukluk yıllarında sürekli kendisi ile birlikte olan, görünmez bir arkadaşı olduğunu hatırlar. Madison, olan biteni annesine anlattığında, yıllardır kendisinden saklanan bir şeyler bulur. Gerçekleşen korkunç kabuslar ve yıllardır kendisinden saklanan anılarının arasında kalan Madison, gerçeği bulup kendisini kurtarabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.