Güneşin Çocukları

خورشید
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Güneşin Çocukları
264 izlenme
IMDb: 7.2
Ali ve üç arkadaşı, ailelerine yardımcı olabilmek için, gece gündüz hiç durmadan çalışmaktadır. Fakat bu dört çocuk arkadaş her ne kadar çalışırsa çalışsın, kazandıkları para yeterli gelmemektedir. Zamanla Ali ve üç arkadaşı daha hızlı para kazanabilmek için küçük suçlar işlemeye başlar. Bu böyle devam ederken, Ali, yer altında gizli olan bir hazine bulur. Ali ve arkadaşı bir an önce bu hazineyi çıkarmak ister. Fakat Ali ve üç arkadaşı, hazinenin bulunduğu yere uzak bir bölgede yaşamaktadır. Ali ve üç arkadaşı, hazinenin yer aldığı bölgeye daha yakın olabilmek için, Sun School adındaki bir hayır kurumuna kayıt yaptırmak zorunda kalır. Sun School’da sokak çocukları ve çocuk işçiler eğitim almaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.