Güneş – Sole (2019)

Sole
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Güneş – Sole (2019)
234 izlenme
IMDb: 6.6
Fabio ve Binance mutlu bir aile ve güzel bir çifttir. Fabio ve Binance uzun yıllar tedavi görmüş ama ne yaptılarsa çocuk sahibi olamamışlardır. Binance bir taşıyıcı anne bulur ve zorlu bir süreçten geçtikten sonra Fabio’yu ikna eder. Her şey olmuş ve artık çocuk hayalleriyle günler geçmeye başlamıştır. Ancak bir sorun vardır çevreleri taşıyıcı anneyi bilmiyorlar ve bildiklerinde olumsuz tepki alacaklarından korkan Fabio ve Binance’in aklına bir plan gelir, yeğenlerini taşıyıcı anneyle bir arada tutmak. Fabio, Ermanno'dan Lena’nın hamileliği süresi boyunca Lena ile ilgilenmesini ister. Amcasının isteğini kabul eder. Aynı evde yaşayan Lena ve Ermanno arasında farklı bir bağ oluşmuş ve işler iyice farklı boyutlara gitmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.