Gün Batımı

Sundown
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Gün Batımı
72 izlenme
Londra'da sakin bir adam olan Neil Bennett, kız kardeşi Alice ve iki çocukları Colin ve Alexa ile Acapulco'da tatildedir. Lüks otellerde kalırlar ve oldukça lüks restoranlarda yemek yerler ancak bir gün Neil, Alice’i arayarak annesinin hastanede olduğunu haber verir. Aile her gün farklı eğlenceli aktivitelere katılır ama Neil eğlenmez. Aile hemen eve gitmeye hazırlanıyor. Havaalanına giderken Alice, annesinin öldüğüne dair bir telefon daha alır. Alice gözyaşlarına boğulurken Neil sakinliğini koruyor. Havaalanında, Neil pasaportunu otelde bıraktığını, bu yüzden ailenin geri kalanının onsuz ayrılacağını söyler…
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.