Gülümse

Smile
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Gülümse
47 izlenme
Smile Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılmış bir gerilim ve korku filmidir. Wfilmizle ekibimizin özenle hazırladığı filmi izlerken tırnaklarınızı yiyeceğinizi garanti ediyoruz. Filmde baş kahramanımız olarak karşımıza çıkacak genelde olayların etrafında şekilleneceği olan Dr. Rose Cotter ile tanışıyor ve onun yaşadığı akıl almaz olayları bir bir izliyoruz. Dr. Rose Cotter, bir grup hastası bulunan bir doktor ve bilim adamıdır. Şu sıralar çok ilginç bir vaka üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Bu vaka onu gittikçe korkutmaya başlar çünkü onunla ilgilenmeye başladığından beri son derece ürkütücü birtakım olaylar yaşamaya başlar. Şimdi onun tek çabası hayatta kalmayı başarabilmek için olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.