Gritt

Gritt
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Gritt
52 izlenme
Gry-Jeanette, küçük yaştan beri hayalindeki tek meslek oyunculuktur. Oyunculuk yapma arzusuyla yanıp tutuşan Jeanetta bu arzu uğruna doğup büyüdüğü yer olan Norveç’ten ayrılmaya ve hayallerini gerçekleştirmek için bir maceraya girişmeye karar verir. Bundan tam 17 yıl geçer ve maalesef Jeanette’nin elinde avcunda elde tutulur hiçbir şey yoktur. Onca geçen yıl içerisinde ne Hollywood’a yaklaşabilmiş ne de Berlin’de şöhreti yakalayabilmiştir. Daha fazla vaktini boşa harcamaz ve Gritt olarak evine geri döner.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.