Gregoire

Gregoire
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Gregoire
65 izlenme
Gregoire, insanın yaptığı ve yapacağı şeylerin sonuçlarını düşünerek yapması gerektiği konusunda uyarı veren bir film. Fort Mtsmurray'de yaşayan dört kafadar arkadaş, çoğu şeyi birlikte yapan dört kafadardır. Yetişkin denilebilecek yasa gelmiş olan bu gençler, ne yazık ki attıkları bazı adımların nelere mal olacağını düşünmeden bunu yapıyor ve sonucunda yalnız kendileri değil tüm sevdikleri de tehlikeye giriyor. Peki başlarına açtıkları bu can sıkıcı işten kendilerini ve sevdiklerini sıyırabilecekler mi? Yoksa yaptıklarının cezasını bu şekilde çekmeyi kabil etmek zorunda mı kalacaklar?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.