Green Lantern: Beware My Power

Green Lantern: Beware My Power
BOX
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Green Lantern: Beware My Power
Terhis edilen keskin nişancılık görevi yapan John Stewart, Green Lantern Of Earth’ün güçlerini alan bir yüzüğü bulur. Artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır, kendini daha zorlu işler beklemektedir. Yüzük ile gemiye döndüğünde ekip ona saldırmak üzere harekete geçer fakat kıyafetinin üzerinde bulunan simgeyi görünce aniden afallar ve konuşmaya karar verirler. En sonunda ekip olarak uzayda ondan öncekilerin deneyip bir türlü kazanamadıklarını o kazanacaktır. Bunun için gitmesi gereken yere vardığında uzayda savaş olduğunu ve her geminin birbirine saldırdığını görür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.