Granizo

Granizo
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Granizo
182 izlenme
Ünlü bir meteorolog olan Miguel Flores, yaptığı işte bir numara olmakla kalmayıp; hava durumu tahminleri konusunda asla yanılmamaktadır. Uzun yıllardır sahada çalışan ve işini başarıyla yapan Miguel, günün birinde bir hava tahmini daha yapacaktır. Sıradan bir tahmin yaptığını zanneden Miguel'in hayatı, o gün bambaşka bir hal alacaktır. Çıktığı pogramın başında yaptığı hava tahmininin yanlış çıkması, insanları adeta ona düşman yapar. Çünkü Bueno Aires için yaptığı hava tahmini bir felaketle sonuçlanacak ve şehirde yıkıcı bir fırtına olacaktır. Bu olayların ardından herkes tarafından suçlanan Miguel, memleketi olan Cordoba’ya kaçar ve burada ailesiyle beraber kalır. Bu sırada Miguel, yaşananları düşünmek ve kendisini keşfedebilmek için uzun bir süre bulacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.