Görünmez Adam

The Invisible Man
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Görünmez Adam
Adrian Griffin baskıcı ve kontrolcü bir sosyopattır. Cecilia Kass, Adrien ile bir ilişki içerisindedir. Cecilia Adrian’ın baskılarına dayanamaz ve ilişkiyi bitirmeye karar verir. Fakat Cecilia Adrian’ın kendisini kolay kolay bırakmayacağını bilmektedir. Bu nedenle Cecilia kaçmaya karar verir. Adrian uyurken, bir gece yarısı, Cecilia evden çıkar ve kaçar. Cecilia uzaklaşabildiği kadar uzaklaşacaktır. Fakat Cecilia ne kadar uzaklaşsa da en korkunç kâbusu Adrian’ı sürekli olarak yakınında hissetmektedir. Bir süre sonra Cecilia göremediği bir adamın kendisini takip ettiğini hisseder. Cecilia aklını kaçırmak üzeredir. Fakat bunu kanıtlamak için gösterebileceği hiçbir şey yoktur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.