Goodnight Mommy

Goodnight Mommy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Goodnight Mommy
45 izlenme
Dokuz yaşındaki Lucas ve Elias adındaki ikizler kendilerini büyük bir gizemin içinde bulurlar. Estetik operasyon geçiren anneleri yüzü bandajlı bir şekilde eve gelmiştir. Fakat ikizler gelen kişinin gerçek anneleri olup olmadığından büyük bir şüphe duymaya başlarlar. Yüzü tamamen bandajlı garip bir kadın, iki çocuk ve kasaban uzak ormanın içinde bir ev… Filmde gizem ve paranoya gittikçe artarken çocukların içindeki korku onları yiyip bitirmeye başlamıştır fakat yardım isteyecekleri kimse yoktur. Korku, dram ve suçun ustaca bir araya getirildiği film 2022 yılında vizyona girmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.