Good Night Oppy

Good Night Oppy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Good Night Oppy
15 izlenme
Wfilmizle farkıyla 4k formatındaki bu efsanevi yapımda Nasa’nın yapmış olduğu Oppy adında bir robotun Mars’a gönderilişi ve daha sonra olan olaylar anlatılmaktadır. Oppy sadece 90 günlük bir görev için Mars gezegenine gönderildiğinde kimse olacaklardan haberdar değildir. Fakat Oppy sadece 90 günlüğüne gittiği bu görevde tam tamına 15 sene boyunca kalır ve Mars’ta araştırmaları sürdürür. İşte bu belgesel yapım Oppy’nin 15 sene boyunca Mars’ta ne yaptığını ve bu sırada onu yapan mühendisler ile neler olduğu anlatılmaktadır.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.