Good Mourning

Good Mourning
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Good Mourning
13 izlenme
Wfilmizle ailesinin sizler için sunduğu bu yapımda bir film yıldızının yaşadıkları anlatılmaktadır. London Cash’in bir gün ayağına beklenmeyen bir teklif geldiğinde Cash bu durumda önemli bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu seçim içinde tek gerçek aşkınıda barındırınca seçim yapmak hiç kolay olmayacaktır. Önündeki seçeneklere göre Cash ya aşkının peşinden gidecek ya da büyük bir sinema filminde oynayacaktır. İki yolda Cash’in seçiminde önemli yer edindiğinde olaylar gelişir ve Cash ne yapacağını bilemez bir halde bir yol daha bulmaya çalışır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.