Goliath

Goliath
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Goliath
161 izlenme
David, İsveç’in arka mahallelerinden birinde yaşamakta olan, 24 yaşındaki bir gençtir. David nükleer bir santralde çalışmaktadır. David, Jessy ile sevgilidir. Jessy ise 22 yaşındadır. Bu iki genç, birbirlerine aşıktır ve beraber yaşamaktadır. Jessy, hamile olduğunu öğrenir ve bunu David’e söyler. Ne David ne de Jessy, bir çocuk sahibi olmak için hazır değildir. David ve Jessy, trende fiziksel saldırıya uğrar. David, bu saldırı sırasında Jessy’yi koruyamadığı için, kendisini yetersiz hisseder. Bunun üzerine David, vücut çalışmaya ve steroid ilaçlar almaya başlar. Steroid ilaçlar, alındığında vücuttaki testesteron hormonunu artıran ilaçlara verilen isimdir. David, yeterli olabilmek için aldığı steroid ilaçların ayarını kaçırır. Aşırı testosteron, David’in öfke dolu, agresif birisi olmasına yol açar. David’in bu fevri ve öfke dolu kişiliği, Jessy ve doğmamış çocuğu için bir tehlike teşkil etmeye başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.