Gold

Gold
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Gold
252 izlenme
Film Distopik bir gelecekte geçmektedir. Altın arayıcısı Virgil yalnız bir gezgindir. Bölgenin yerlisi olan Keith’den, The Compund bölgesine götürmesini ister . Hizmetinin karşılığını peşin öder. Çölde ilerlemeye başlarlar sonunda uzak bir yerde büyük bir altın külçesi bulurlar. Virgil sahip olduğu ekipmanla altını çıkartmayı başaramaz. Keith’i bir eksvatör bulması için yollar. Bir uçak enkazının parçalarını kullanır ve güneşten korunmaya çalışır. Sıcak ve yetersiz su fiziksel olarak yıpratıcıdır ancak kafasında gidip gelen düşünceler zihinsel olarak yıpratmaktadır ve Paranoya baş göstermektedir. Birkaç gün geçer Keith henüz dönmemiştir. Bir kadınla karşılaşır kadından şüphelenir ve onu öldürür. Ertesi gün sert bir kum fırtınası Virgil’i daha da hırpalar. Virgil telsiz ile Keith’e ulaşır yakınlarda olduğunu öğrenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.