Glorious

Glorious
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Glorious
Filmde ilişkisini henüz yeni bitirmiş olan Wes, üzücü bir ayrılık yaşaması nedeni ile biraz uzaklaşmaya karar verir ve arabası ile bir yola çıkar. Dinlenmek ve ara vermek için biraz durmak ister. Sabaha karşı uyandığında yorgunluk dışında gelen kusma isteği ile hemen koşarak yakındaki tuvalete gider. Orada bir adamla konuşup sohbet etmeye başlar fakat onu göremez ve ilerleyen sohbet sonrası artık gitmek ister ama kapı mühürlendiği için oradan kaçmayı başaramaz. Daha sonra konuştuğu adam kendisine onun Tanrı olduğunu söyler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.