Gladbeck: The Hostage Crisis

Gladbeck: The Hostage Crisis
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Gladbeck: The Hostage Crisis
142 izlenme
Gerçek bir olayı ele alan Gladbeck filmi Almanya’da, Ağustos 1988'de gerçekleşen silahlı iki banka soyguncusu, bir çatışma ve üç ölümle sonuçlanan bir rehine alma draması sırasında Alman polisini 54 saat kendinden uzakta tutmayı başarmış ve hem polislere hem de ülke halkına zor ve korkulu zamanlar yaşatmıştır. Belgesel 91 dakikalık bir süreye sahip ve yalnızca 1988'deki gerçek ses ve görüntülerle seyirciye sunuluyor. Çoğunlukla basından ve biraz da polis kayıtlarından alınan görüntülerin harmanlanmış biçimi olayın gerçekliğini bire bir yansıtmaya yetiyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.