Gizli Karargah

Secret Headquarters
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Gizli Karargah
Okulu bir türlü değerli bir yer olarak göremeyen gençlerin ve bir grup arkadaşın başından geçenlere odaklanan film Charlie ve arkadaşlarına yakından bir bakış atmayı sağlamaktadır. Okul çıkışları oldukça eğlenceli vakitler geçiren Charlie ve onun arkadaşları bir gün Charlie’nin evine gider ve orada vakit geçirmek ister. Evdeyken evin alt katından garip sesler gelmeye başlayınca kendilerine yapacak şey arayan gençler maceraya atılır ve sesin nedenini bulmaya çalışır. Bir süper kahramanın genel merkezini keşfeden Charlie ve arkadaşlarının hayatı artık oldukça heyecanlı ve maceralı geçmeye başlayacaktır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.