Gigi & Nate

Gigi & Nate
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Gigi & Nate
20 izlenme
Wfilmizle ekibi ile çıkacağımız küçük ama sevimli bir yolculuk ile karşınızdayız. Bu yolculuğun adı Gigi & Nate. Gigi & Nate, genç bir adamın hayatını değiştiren küçük bir mucizeyi anlatıyor. Genç adamın hayatında her şey yolundadır. Ancak geçireceği bir kaza, aniden hayatını alt üst edecektir. Bu kaza onda büyük bir travma haline gelir. Peki şimdi onu ne toparlayacaktır? Ne bir anne baba ne de bir kız arkadaş, onu yeniden ayağa kaldıracak olan şey yalnız bir maymun olacaktır. Bu maymun, tanıştıkları günden itibaren onun en yakın arkadaşı olacak ve bundan sonraki yolu birlikte yürüyeceklerdir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.