Gezegenimizin Kritik Eşikleri

Breaking Boundaries: The Science of Our Planet
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Gezegenimizin Kritik Eşikleri
125 izlenme
IMDb: 7.9
Belgesel tarzı yapımları sevenlerin beğenerek izleyeceği yapımlardan biri olmayı başarıyor. Gezegenimizin Kritik Eşikleri, belgesel şekilde bilinmeyenlerin arkasında yatan gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor. Gezegenimizin Kritik Eşikleri yapımında, David Attenborough dünyanın biyoçeşitliliğinin çöküşünü araştırıyor. Biyoçeşitliliğinin çöküşünün neden olduğu tüm hususlar üzerinmde derin bir araştırma içerisine girmeye başlıyor. Araştırma sırasında yalnız kalmayan David Attenborough, bilim insanı olarak karşımıza çıkan Johan Rockström’dan da yardım alıyor. Öyle ki Johan Rockström, yaşanan krizin çok geç kalınmayarak nasıl kısa zaman içerisinde çözülmesi gerektiğini anlatıyor. Ortadan kaldırılması için geç kalınmaması ve bir an önce harekete geçilmesine yer veriyor. Farklı bir konuyu ele alan, izleyicileri de bir yandan bilgilendirecek tarza sahip yapımı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.