Gerçek Kahraman – Free Guy

Free Guy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Gerçek Kahraman – Free Guy
248 izlenme
IMDb: 7.2
Guy, hayata fazlasıyla pozitif bakan beyaz yakalı bir bankacıdır. Oldukça sıradan bir yaşam sürmektedir. Bir gün aşık olur ve maalesef banka soygunu olduğu tamda o anda aşkını bankanın önünden geçerken görür. Banka soygunundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hayatın sıradan akışı bir anda bozulacaktır. Bir çeşit simülasyonun içinde olan guy aslında bir oyun olan NPC oyununun karakteridir. Kahramanımız yeni bir dünya keşfetmektedir. Guy sanal bir oyunda arka plan oyuncusu olduğunu biliyordur artık ve kendi hikayesini yazmanın zamanının geldiğini anlamıştır. Peki guy kendi dünyasını kurtarabilecek midir? Büyüleyici efektleri ve eğlenceli sunumu ile bilimkurgu severleri ekran başına kilitleyecek ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bir film.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.