Geleceğe Dönüş 3

Back to the Future Part III
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Geleceğe Dönüş 3
Marty geleceğe dönüş serisinin ilk filminde bir hata yapmıştır ve bunu düzeltmek adına geçmişe gitmiş işini yapmış ve normal yaşam sürdüğü zamanına dönmüştür. Bu arada Doktor Brown’da geleceğe gitmiştir . Marty ve Brown karşılaşırlar. Brown gelecekten McFly’ a ailesiyle ilgili haber getirmiştir. Onların yaşayacağı olumsuzluklar çözebilmeleri gerekmektedir. Bu olumsuzlukları bir şekilde halledeceklerdir ancak eve döndüklerinde karşılaşacakları manzara normal yaşamlarından çok farklı bir noktada olduklarının ip ucunu verecektir onlara. Zaman makinesi biri tarafından ele geçirilmiştir ve geçmişe dönen her kimse onların şu anki yaşamlarını alt üst etmiştir. Bu değişimin sebep olduğu tarih 1955 olarak tespit etmişlerdir ve bu tarihe dönerek artık sorunu kökten çözmeleri gerekmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.