Gece Sürüşü

Night Drive
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Gece Sürüşü
70 izlenme
IMDb: 5.6
Birçok kötü kararın pişmanlığını yaşayan Russell (AJ Bowen), Los Angeles’da bir Porsche şoförüdür. Yerler altındaki kariyerinden ve paramparça olmuş evliliğinden geriye tek kalan şey aracıdır. Hayatı her anlamda kötüye sarmış ve oldukça hızlı bir şekilde dibi boyluyormuş gibi gözükürken, Charlotte (Sophie Dalah) isimli gizemli ancak cazibeli bir müşteriden geri çevrilemeyecek kadar iyi bir iş teklifi alır. Görünüşte basit olan sürüş, ölümcül bir hal alarak Russell’ı daha karanlık bir hayata iter. Kurtuluşu için ikinci bir şans Charlotte gibi gözükmektedir. Tabii geceyi atlatıp atlatamayacağı meçhul. İlk durakta elinde bir kutu ile kaçan Charlotte’u eski sevgilisi kovalamaktadır. Russell, Charlotte ile kaçarken bir yayaya vurur. Ancak Charlotte polise haber vermemesini, cesetten kurtarmaya yardım edeceğini söyler. Asıl ilginç olaylar silsilesi, cesedin Porche’yi çalmasıyla ve gecenin karanlığında yok olmasıyla başlar.
Yönetmen: ,
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.